BackBack

USHTARI I LUFTES UÇK

€3.500,00

Dedikuar Z.Xhafer Kadiu . Ushtari i UÇK-së u fotografuan duke qare per humbjen e dy komandanteve dhe te shokeve te tij ,Xhelal Hajda -Toni dhe Selajdin Mullabazi- Mici. Foto u shkrep...

Përshkrimi i Produktit

Dedikuar Z.Xhafer Kadiu .

Ushtari i UÇK-së u fotografuan duke qare per humbjen e dy komandanteve dhe te shokeve te tij ,Xhelal Hajda -Toni dhe Selajdin Mullabazi- Mici. Foto u shkrep ne dt 12 nëntor 1998 ne fshatin Reti te Rahovecit 

 

Kjo veper arti nga Albana Osmani eshte realizuar netekniken vaj nne kanavac dhe nuk eshte mbyllur ende..

Mënyrat e Pagesës
Ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë me Kartë Krediti ose Debiti
Rreth Nesh

Rreth Nesh

Albana është shumë e njohur në Shqipëri si prezantuese dhe producente televizive. Ajo është gjithashtu Drejtoreshë Artistike dhe Dizenjatore e markës franceze “Reine Ana”, dhe Themeluese e “You are a Sunflower”, një organizatë jofitimprurëse, që ndihmon fëmijët në nevojëAlbana Osmani është autore e librit “Çika në betejë me Inteligjencën Artificiale”, një roman epik fantashkencor. Çdo ilustrim brenda librit është pikturuar me dorë nga vetë Albana, pasi është diplomuar në universitetin e Arteve të Bukura.