BackBack
Sold out

LYPESI

€20.000,00

Turp nuk kam se jam i varfer , dhe po të kisha do te qe mirë. Veç zili skam asnjë te pasur , se kam nje shpirt të madh te dlirë...

Out of stock

Përshkrimi i Produktit

Turp nuk kam se jam i varfer ,

dhe po të kisha do te qe mirë.

Veç zili skam asnjë te pasur ,

se kam nje shpirt të madh te dlirë

 

HEIGHT 80CM

WIDTH  68 CM

DEPTH 5.1 CM

TECHNIQUE : OIL ON CANVAC

HANDMADE BY THE AUTHOR ALBANA OSMANI

Mënyrat e Pagesës
Ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë me Kartë Krediti ose Debiti
Rreth Nesh

Rreth Nesh

Albana është shumë e njohur në Shqipëri si prezantuese dhe producente televizive. Ajo është gjithashtu Drejtoreshë Artistike dhe Dizenjatore e markës franceze “Reine Ana”, dhe Themeluese e “You are a Sunflower”, një organizatë jofitimprurëse, që ndihmon fëmijët në nevojëAlbana Osmani është autore e librit “Çika në betejë me Inteligjencën Artificiale”, një roman epik fantashkencor. Çdo ilustrim brenda librit është pikturuar me dorë nga vetë Albana, pasi është diplomuar në universitetin e Arteve të Bukura.